| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 600 μέτρα |
| Όνομα Προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 180m |
| Όνομα Προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμό γεώτρησης | 180m |
| Όνομα προϊόντος | Crawler Drilling Rig, Μηχανή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Εγκατάσταση γεωτρήσεις DTH, ολοκληρωμένο εξοπλισμό γεωτρήσεις |
| Εξουσία | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 28 μ. |
| Όνομα προϊόντος | Crawler Drilling Rig, Μηχανή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Εγκατάσταση γεωτρήσεις DTH, ολοκληρωμένο εξοπλισμό γεωτρήσεις |
| Εξουσία | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 28 μ. |
| Όνομα προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Λέξη-κλειδί | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Τύπος δύναμης | Ηλεκτρικό |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή σφαίρας σκυροδέματος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σπρέιζερ σκυροδέματος, κατασκευή σήραγγας |
| Ονομασία | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη ηλεκτρικού κινητήρα 37/45KW ((υψηλό υψόμετρο) | 37/45KW ((Υψηλό υψόμετρο) |
| Δύναμη μηχανών diesel | 59KW |
| Ονομασία προϊόντος | Οδηγός σωρός, μηχανή οδηγού σωρού, οδηγός ηλιακού σωρού |
|---|---|
| Ονομασία | Φωτοβολταϊκός οδηγός, υδραυλικός οδηγός. |
| Εφαρμογή | Ηλιακή Φωτοβολταϊκή Μηχανική Κατασκευή, Κατασκευή Ιδρύματος |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Εφαρμογή | rilling λατομείο μεταλλείας βράχου τρυπώντας με τρυπάνι, διάτρηση τρυπών ανατίναξης |
| Τύπος μηχανών | Τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή επίδοση, υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| Βάθος διάτρυσης | Max.30m |