| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194 KW |
| Βάθος διάτρησης | Max.30m |
| Η κινητικότητα | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο. | 5000N.M |
| Δύναμη ανύψωσης | 35kn |
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο) | 500N.m |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Η κινητικότητα | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο. | 5000N.M |
| Δύναμη ανύψωσης | 35kn |
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο) | 500N.m |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 263kw |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Βάρος | 6500 κιλά |
| Μέγεθος (L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Namer | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194 KW |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων DTH, μηχανή γεωτρήσεων ορυχείων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 206kw |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194 KW |
| Βάθος διάτρησης | Max.30m |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194 KW |
| Βάθος διάτρησης | Max.30m |