| Ονομασία προϊόντος | Οδηγός γης |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή οδήγησης σωρός, ηλιακός οδηγητής σωρός, βίδα οδηγήτρια σωρός |
| Σχήμα | SRP536 |
| Γωνία περιστροφής | 360 μοίρες. |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή οδήγησης σωρός, οδήγηση σωρού |
|---|---|
| Ονομασία | Ηλιακός οδηγός, υδραυλικός οδηγός, μηχανή για την οδήγηση. |
| Πλεονεκτήματα | Γρήγορη ταχύτητα οδήγησης, υψηλή ικανότητα περπατήματος και αναρρίχησης. |
| Εφαρμογή | Ηλιακή Φωτοβολταϊκή, Φυλακή Ιδρύματος Μηχανικής Κατασκευής |
| Σχήμα | SRP536 |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ονομασία | Στροφικός οδηγός, ηλιακός οδηγός, υδραυλικός οδηγός. |
| Πλεονεκτήματα | υψηλή ικανότητα περπάτησης και αναρρίχησης, υψηλή λειτουργική απόδοση |
| Εφαρμογή | Ηλιακό Φωτοβολταϊκό Ίδρυμα Μηχανική, Κατασκευαστικά Έργα |
| Σχήμα | SRP536 |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ονομασία | Οδηγός βίδες, Φωτοβολταϊκός οδηγός. |
| Γωνία περιστροφής | 360 μοίρες. |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα ντίζελ | 70KW |
| Όνομα προϊόντος | Βιδωτός αεροσυμπιεστής, Μηχανή συμπιεστή αέρα |
|---|---|
| Ονομα | Βιδωτός αεροσυμπιεστής Diesel |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Ισχύς κινητήρα | 41 KW |
| Μάρκα κινητήρα | Xichai |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 41 kW |
| Μάρκα κινητήρα | XICHAI |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Δύναμη | 410 kW |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Κατανάλωση αέρα | 31-29m2/min 36,5-32m2/min |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Δύναμη | 410 kW |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Πίεση | 21-25bar/21-34bar |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικός αεροσυμπιεστής |
|---|---|
| Ονομα | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Ισχύς κινητήρα | 18.5kW/25HP |
| Αεροπορική παράδοση | 3.2m3/min |