| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 179kw |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115152mm |
| Βάθος διάτρυσης | Max.30m |
| Μηχανή | Yuchai |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη | 206kw |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 60KW |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | water well equipment |
| Power(w) | 85KW |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 300m |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεις υδροπηγών, Μηχανή γεωτρήσεις υδροπηγών Crawler |
|---|---|
| Ονομασία | Εξοπλισμός γεωτρήσεις πηγών νερού, Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| Εφαρμογή | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, γεωργικά φρεάτια άρδευσης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Δύναμη (w) | 73KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 176kw |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο/Ερπυστριοφόρο Γεωτρύπανο |
|---|---|
| όνομα | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς | 316 kW |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Βάρος | 6500 κιλά |
| Μέγεθος (L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |