| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 335 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-235 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 36m |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 298kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | 140-190 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 298kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | 140-190 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 298kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | 140-190 mm |
| Όνομα προϊόντος | Crawler Drilling Rig, Μηχανή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Εγκατάσταση γεωτρήσεις DTH, ολοκληρωμένο εξοπλισμό γεωτρήσεις |
| Εξουσία | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 28 μ. |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Χρήση | Βρύση νερού, άνθρακα, βρύση νερού. |
| Όνομα προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Λέξη-κλειδί | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
|---|---|
| Ονομασία | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Γελολογική αναζήτηση |
| Ειδικότητα | Υδραυλική ρύθμιση, υψηλής απόδοσης |
| Τύπος δύναμης | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
|---|---|
| Ονομασία | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Γελολογική αναζήτηση |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Τύπος δύναμης | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Μεταλλευτική συσκευή γεωτρήσεων, υδραυλική συσκευή γεωτρήσεων, συσκευή γεωτρήσεων γεωτρήσεων |
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |