| Όνομα Προϊόντος | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| Δύναμη (w) | 3.7kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 30 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90-254 mm |
| Όνομα προϊόντος | εξέδρα γεώτρησης πηγαδιών νερού |
|---|---|
| Ονομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| ισχύς (w) | 70KW το /90KW το /132KW |
| Βάθος διάτρησης | 300μ |
| Όνομα προϊόντος | εξέδρα γεώτρησης πηγαδιών νερού |
|---|---|
| Ονομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| ισχύς (w) | 70KW το /90KW το /132KW |
| Βάθος διάτρησης | 300μ |
| Όνομα προϊόντος | εξέδρα γεώτρησης πηγαδιών νερού |
|---|---|
| Ονομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| ισχύς (w) | 70KW το /90KW το /132KW |
| Βάθος διάτρησης | 300μ |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| Εφαρμογή | Ανθρακωρυχείο, ορυχείο, οδική κατασκευή, σπάσιμο σκυροδέματος |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 168 kw (2200 r/min) |
| Βάθος διάτρησης | Max.150m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πετρώματος |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπανισμού πετρώματος με βενζίνη |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 6 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 42MM |
| Εφαρμογή | Ορυχείο,τρύπα εκτόξευσης, οικοδομικές εργασίες |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πετρώματος |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπανισμού πετρώματος με βενζίνη |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 6 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 42MM |
| Εφαρμογή | Ορυχείο,τρύπα εκτόξευσης, οικοδομικές εργασίες |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Μεταλλευτική συσκευή γεωτρήσεων, υδραυλική συσκευή γεωτρήσεων, συσκευή γεωτρήσεων γεωτρήσεων |
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Γεωτρύπανο DTH / Μηχανή Οριζόντιας Κατευθυνόμενης Διάτρησης |
| Ρυθμός κινητήρα | 15 kw |
| Κατανάλωση αέρα | 9-12m/min |
| διάμετρος οπής | 90160mm |