| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Ηχητική τρύπα, τρύπα τρυπών, τρύπα πυρήνα |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη ((W) | 160kW |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Ηλεκτρικός |
| Δύναμη (W) | 73.5KW |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| όνομα | μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων αντιολισθητικών αλυσίδων DTH |
| Όνομα προϊόντος | Ηλεκτρονική μηχανή τρυπανισμού πυρήνα |
|---|---|
| Ονομα | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων,υδραυλικές εγκαταστάσεις γεωτρήσεων πυρήνων |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα, Μηχανή τρύπησης πυρήνα, εξοπλισμός τρύπησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομα | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις σήραγγας, υδραυλικές εγκαταστάσεις γεωτρήσεις πυρήνα |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
| Κλειστή λέξη | πνευματική μηχανή τρυπανιών βράχου |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-56 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 90300mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Yuchai/Weichai/ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 168 kw (2200 r/min) |
| Βάθος διάτρησης | Max.150m |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | εξοπλισμός φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yunnei |
| Δύναμη (W) | 76 kw |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία | Τιμή μηχανήματος γεώτρησης υδρογεωτρήσεων 200m πνευματικού τρακτέρ |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | Γιούννεϊ 65KW / Κουάντσεϊ 76KW |
| Όνομα Προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 600 μέτρα |