| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Γεωτρύπανο DTH / Μηχανή Οριζόντιας Κατευθυνόμενης Διάτρησης |
| Ρυθμός κινητήρα | 15 kw |
| Κατανάλωση αέρα | 9-12m/min |
| διάμετρος οπής | 90160mm |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Γεωτρύπανο DTH / Μηχανή Οριζόντιας Κατευθυνόμενης Διάτρησης |
| Ρυθμός κινητήρα | 15 kw |
| Κατανάλωση αέρα | 9-12m/min |
| διάμετρος οπής | 90160mm |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194kw |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Namer | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194 KW |
| Ονομασία του προϊόντος | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων διαμαντιών |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 42 kW |
| Μηχανή | Γιούννεϊ Ιν27 |
| Ονομασία προϊόντος | Στραβή τρυπανιού |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο τρυπανισμού |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα, Καρβίδιο, Χάλυβα υψηλού μαγγανίου, S135, R780 |
| Ονομασία προϊόντος | Στραβή τρυπανιού |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο τρυπανισμού |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα, Καρβίδιο, Χάλυβα υψηλού μαγγανίου, S135, R780 |
| Ονομασία προϊόντος | Στραβή τρυπανιού |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο τρυπανισμού |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα, Καρβίδιο, Χάλυβα υψηλού μαγγανίου, S135, R780 |
| Ονομασία προϊόντος | Στραβή τρυπανιού |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο τρυπανισμού |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα, Καρβίδιο, Χάλυβα υψηλού μαγγανίου, S135, R780 |
| Ονομασία προϊόντος | Στραβή τρυπανιού |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο τρυπανισμού |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα, Καρβίδιο, Χάλυβα υψηλού μαγγανίου, S135, R780 |