| Όνομα προϊόντος | ράβδος τρυπανιού,T38 T45 T51 R25 R32 τύποι σπειρώματος σωλήνα τρυπανιού εξόρυξης ράβδος τρυπανιού τι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Εφαρμογή | Ορυχεία άνθρακα, γεωτρήσεις ορυκτών, κατασκευές, γεωτρήσεις πέτρας |
| Τύπος νήματος | R22, R25, R28, R32, R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| εφαρμογή | Μηχανική Κατασκευή, Θεμέλιο Σωρών, Διάτρηση Βλαστολών, Κατασκευαστικά Έργα, Έργο Εξόρυξης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Πίεση εργασίας | 32 Mpa |
| Ονομασία προϊόντος | Οδηγός σωρός, μηχανή οδηγού σωρού, οδηγός ηλιακού σωρού |
|---|---|
| Ονομασία | Φωτοβολταϊκός οδηγός, υδραυλικός οδηγός. |
| Εφαρμογή | Ηλιακή Φωτοβολταϊκή Μηχανική Κατασκευή, Κατασκευή Ιδρύματος |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Βάθος διάτρυσης | 10m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90400mm |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Κατανάλωση αέρα | 15~17 m3/min |
| Πίεση εργασίας | 1.0-1.7Mpa |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Βάθος διάτρυσης | 10m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90-400mm |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα προϊόντων | Εγκαταστάσεις γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 92KW |
| Κατανάλωση αέρα | 1836m ³ /min |
| Εφαρμογή | διάτρηση φρεατίων νερού |
| Όνομα | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φορητή πνευματική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή οδήγησης σωρός, οδήγηση σωρού, υδραυλική οδήγηση σωρού |
|---|---|
| Ονομασία | Οδηγός Ηλιακής Κύλης, Οδηγός Κύλης, Εξοπλισμός Οδηγίας Κύλης |
| Εφαρμογή | Ηλιακή Φωτοβολταϊκή Μηχανική Κατασκευή, Κατασκευή Ιδρύματος |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| Διάμετρος τρυπανιών | 90400mm |
| Όνομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Όνομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Γεωτρύπανο γεώτρησης πηγαδιών νερού, εξέδρα γεώτρησης πηγαδιών νερού προς πώληση |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| ΜΗΧΑΝΗ | Μηχανή diesel |