| Όνομα προϊόντος | ράβδος τρυπανιού,T38 T45 T51 R25 R32 τύποι σπειρώματος σωλήνα τρυπανιού εξόρυξης ράβδος τρυπανιού τι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Εφαρμογή | Ορυχεία άνθρακα, γεωτρήσεις ορυκτών, κατασκευές, γεωτρήσεις πέτρας |
| Τύπος νήματος | R22, R25, R28, R32, R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Όνομα προϊόντος | ράβδος τρυπανιού,T38 T45 T51 R25 R32 τύποι σπειρώματος σωλήνα τρυπανιού εξόρυξης ράβδος τρυπανιού τι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Εφαρμογή | Ορυχεία άνθρακα, γεωτρήσεις ορυκτών, κατασκευές, γεωτρήσεις πέτρας |
| Τύπος νήματος | R22, R25, R28, R32, R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Όνομα προϊόντος | ράβδος τρυπανιού,T38 T45 T51 R25 R32 τύποι σπειρώματος σωλήνα τρυπανιού εξόρυξης ράβδος τρυπανιού τι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Εφαρμογή | Ορυχεία άνθρακα, γεωτρήσεις ορυκτών, κατασκευές, γεωτρήσεις πέτρας |
| Τύπος νήματος | R22, R25, R28, R32, R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Ονομασία προϊόντος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 13m |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα | Τοπ εγκατάσταση γεώτρησης τρυπανιών σφυριών |
| Τύπος μηχανών | Τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Εφαρμογή | Γεωτρήσεις βράχου, εξόρυξη μεταλλεύματος, ορυχείο, γεώτρηση τρυπών |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή απόδοση, γρήγορη ταχύτητα λήψης και καλή αντοχή στη φθορά |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power type | Diesel |
| Power(w) | 85KW |
| Drilling depth | 300m |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 73.5KW |
| Βάθος τρυπών ανώτατο | 50m |
| Σειρά τρυπών τρυπανιών | 90-200 χιλ. |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3m |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Διάμετρος τρυπανιών | 60-80mm |
| Βάθος διάτρυσης | 15μ |
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
|---|---|
| τρυπάνι | τρυπάνι |
| Όνομα προϊόντος | Σφυροτρυπάνι DTH |
| Σχήμα κουμπιού | Σφαιρικός/βαλλιστικός/παραβολικός/αιχμηρός/falt κουμπιά |
| Λίγο πρόσωπο | Κεντρική πτώση/επίπεδα/κυρτά/κοίλα/διπλά κομμάτια προσώπου μετρητών |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη (W) | 73KW |
| Βάθος διάτρυσης | 200m |