| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Διάγραμμα σωλήνα τρυπών | 76 χιλιοστά |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3 μέτρα |
| Κινητήρας | Γιουτσάι |
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Διάγραμμα σωλήνα τρυπών | 76 χιλιοστά |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Μηχανή | Σούξι |
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Drill Pipe Dia | 76mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Μηχανή | Σούξι |
| Power type | Diesel,Electric,Air motor |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Βάρος | 6500kg |
| Σειρά τρυπών | 90200mm |
| Βάθος τρυπών ανώτατο | 50m |
| Κινητικότητα | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο. | 5000N.M |
| Δύναμη ανύψωσης | 35KN |
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο) | 500N.m |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Εφαρμογή | rilling λατομείο μεταλλείας βράχου τρυπώντας με τρυπάνι, διάτρηση τρυπών ανατίναξης |
| Τύπος μηχανών | Τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή επίδοση, υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| Βάθος διάτρυσης | Max.30m |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 194kw |
| Περιστροφική ροπή | 3300N.m |
| Κατανάλωση αέρα | 16m3/min |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 194kw |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή διατρήσεων DTH |
| Όνομα | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 194kw |
| Όνομα προϊόντων Μηχανή διατρήσεων | Μηχανή διατρήσεων DTH |
| Όνομα | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 206kw |
| Βάθος διάτρυσης | Max.30m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115152mm |