| Product name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Crawler Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 76KW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 70KW |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 70KW |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 70KW |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 300500m |
| Όνομα Προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 300500m |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
|---|---|
| όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Γελολογική αναζήτηση |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Όνομα προϊόντων | Εγκαταστάσεις γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 92KW |
| Κατανάλωση αέρα | 1836m ³ /min |
| Εφαρμογή | διάτρηση φρεατίων νερού |
| Όνομα | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φορητή πνευματική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα εξόρυξης, άνθρακα, μεταλλεύμα, νερό καλά |
| Χαρακτηριστικό | Ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Εργασιακή πίεση ((Bar) | 0,5-0,7MPa |
| Όνομα προϊόντος | εξέδρα γεώτρησης πηγαδιών νερού |
|---|---|
| Ονομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| ισχύς (w) | 70KW το /90KW το /132KW |
| Βάθος διάτρησης | 300μ |