| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Εφαρμογή | Ορυχείο, πηγάδι νερού |
| Δύναμη κινητήρα | 194kw |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου | 360L |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ενισχυτική δύναμη | YUCHAI |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 10 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Δύναμη κινητήρα | 194kw |
| Air consumption | 17m³/min |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Motor power | 194KW |
| Air consumption | 17m³/min |
| Total displacement | 8.3L |
| Ονομασία του προϊόντος | Διοδηγός σωρός, Ηλιακός οδηγός σωρού, Μηχανή οδηγός σωρού |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
|---|---|
| Ονομασία | Αεροπορικά σφυρί |
| Μέση κατανάλωση αέρα | ≤ 28 L/S |
| Εργασιακή πίεση | 00,50-0,63 Mpa |
| Συχνότητα κρούσης | ≥ 16 Hz |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπιεστήρας αέρα με βίδα εξόρυξης |
| Δύναμη κινητήρα | 221Kw |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Εργασιακή πίεση | φραγμός 22 |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα πηγή νερού |
| Μέθοδος ψύξης | Και η δύο ψύξη αέρος/ύδατος διαθέσιμη |
| Εφαρμογή | Βρύση νερού |
| Μάρκα κινητήρα | YUCHAI |