| Ονομασία προϊόντος | βιομηχανικός αεροσυμπιεστής |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπίεσμος αέρα με έλξη συσσωρευτή |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Εφαρμογή | Πίνακας 1 - Εφαρμογές για την προστασία των ζώων |
| Ονομασία προϊόντος | βιομηχανικός αεροσυμπιεστής |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπίεσμος αέρα με έλξη συσσωρευτή |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Εφαρμογή | Πίνακας 1 - Εφαρμογές για την προστασία των ζώων |
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων μικρών πηγών νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Ειδικότητα | Ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμό γεώτρησης | 150 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπιεστήρας αέρα με βίδα εξόρυξης |
| Δύναμη κινητήρα | 221Kw |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Εργασιακή πίεση | φραγμός 22 |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπιεστήρας αέρα με βίδα εξόρυξης |
| Δύναμη κινητήρα | 221Kw |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Εργασιακή πίεση | φραγμός 22 |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Χρήση | Βρύση νερού, άνθρακα, βρύση νερού. |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Χρήση | Βρύση νερού, άνθρακα, βρύση νερού. |
| Όνομα Προϊόντος | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| ισχύς (w) | 3.8KW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 20-30μ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 50-115 mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, ανταγωνιστική τιμή |
| Εφαρμογή | Ορυχείο, πηγάδι νερού, κατασκευές, κλπ. |
| Δύναμη κινητήρα | 162kw |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, ανταγωνιστική τιμή |
| Εφαρμογή | Ορυχείο, πηγάδι νερού, κατασκευές, κλπ. |
| Δύναμη κινητήρα | 162kw |