| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων μικρών πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 100-305 mm |
| Διάμετρος ράβδων τρυπανιών | 50 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων μικρών πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 100-305 mm |
| Διάμετρος ράβδων τρυπανιών | 50 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων μικρών πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 100-305 mm |
| Διάμετρος ράβδων τρυπανιών | 50 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων μικρών πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 100-305 mm |
| Διάμετρος ράβδων τρυπανιών | 50 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων μικρών πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 100-305 mm |
| Διάμετρος ράβδων τρυπανιών | 50 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων μικρών πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 100-305 mm |
| Διάμετρος ράβδων τρυπανιών | 50 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων μικρών πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 100-305 mm |
| Διάμετρος ράβδων τρυπανιών | 50 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων μικρών πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 100-305 mm |
| Διάμετρος ράβδων τρυπανιών | 50 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Δύναμη κινητήρα | 194kw |
| Δυναμικότητα | 20m3/min |
| Καθορισμένη ταχύτητα | 2200rpm |
| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Δύναμη κινητήρα | 194kw |
| Δυναμικότητα | 20m3/min |
| Εργασιακή πίεση | 20 bar |