| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Δύναμη | 410 kW |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Πίεση | 21-25bar/21-34bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Δύναμη | 410 kW |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Πίεση | 21-25bar/21-34bar |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| όνομα | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΕΏΤΡΗΣΗΣ ΔΙΑΤΡΗΣΕΩΝ ΒΡΑΧΟΥ |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα εξόρυξης, άνθρακα, μεταλλεύμα, νερό καλά |
| Χαρακτηριστικό | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφρύ βάρος υψηλής απόδοσης γεώτρησης |
| Διάμετρος γεώτρησης | 5080mm |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| όνομα | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΕΏΤΡΗΣΗΣ ΔΙΑΤΡΗΣΕΩΝ ΒΡΑΧΟΥ |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα εξόρυξης, άνθρακα, μεταλλεύμα, νερό καλά |
| Χαρακτηριστικό | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφρύ βάρος υψηλής απόδοσης γεώτρησης |
| Διάμετρος γεώτρησης | 5080mm |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
|---|---|
| όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Γελολογική αναζήτηση |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
|---|---|
| όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Γελολογική αναζήτηση |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
|---|---|
| όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Γελολογική αναζήτηση |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικός αεροσυμπιεστής |
|---|---|
| Ονομα | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Ισχύς κινητήρα | 18.5kW/25HP |
| Αεροπορική παράδοση | 3.2m3/min |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικός αεροσυμπιεστής |
|---|---|
| Ονομα | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Ισχύς κινητήρα | 18.5kW/25HP |
| Αεροπορική παράδοση | 3.2m3/min |
| Όνομα προϊόντος | Βιδωτός αεροσυμπιεστής, Μηχανή συμπιεστή αέρα |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Ονομαστική ισχύς | 153 KW |
| Ωριαία ταχύτητα | 2000/1400 σ.α.λ |
| Δυνατότητα δεξαμενών πετρελαίου-αερίου | 30L |