| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Configuration | Stationary |
| Cooling method | Air or Water Cooled |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Product name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Motor power | 410KW |
| Power Source | Diesel |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Power Source | Diesel |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Εργασιακή πίεση | 25bar, 34bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Power Source | Diesel |
| Motor power | 410KW |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Product name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Water Well Air Compressor Machine |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Top Hammer Drilling Rig |
| Δύναμη (w) | 194kw |
| Δύναμη ανύψωσης | 21KN |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 50-70μ |
| Ονομασία προϊόντος | Ρήψη Ri |
|---|---|
| Ονομασία | Top Hammer Drilling Rig |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 194kw |
| Δύναμη ανύψωσης | 21KN |
| Ονομασία προϊόντος | Ρήψη Ri |
|---|---|
| Ονομασία | Top Hammer Drilling Rig |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 194kw |
| Δύναμη ανύψωσης | 21KN |
| Ονομασία προϊόντος | Ρήψη Ri |
|---|---|
| Ονομασία | Top Hammer Drilling Rig |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 194kw |
| Δύναμη ανύψωσης | 21KN |
| Ονομασία προϊόντος | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
|---|---|
| Ονομασία | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 122 kW/142 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 45-102mm, 45-64mm |