| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
| Κλειστή λέξη | πνευματική μηχανή τρυπανιών βράχου |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-56 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
| Κλειστή λέξη | πνευματική μηχανή τρυπανιών βράχου |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-56 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
| Κλειστή λέξη | πνευματική μηχανή τρυπανιών βράχου |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-56 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
| Κλειστή λέξη | πνευματική μηχανή τρυπανιών βράχου |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-56 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
| Κλειστή λέξη | πνευματική μηχανή τρυπανιών βράχου |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-56 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
| Κλειστή λέξη | πνευματική μηχανή τρυπανιών βράχου |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-56 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
| Κλειστή λέξη | πνευματική μηχανή τρυπανιών βράχου |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-56 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Ονομασία του προϊόντος | Διοδηγός σωρός, Ηλιακός οδηγός σωρού, Μηχανή οδηγός σωρού |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |