| Ονομασία προϊόντος | βιομηχανικός αεροσυμπιεστής |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπίεσμος αέρα με έλξη συσσωρευτή |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Εφαρμογή | Πίνακας 1 - Εφαρμογές για την προστασία των ζώων |
| Ονομασία προϊόντος | βιομηχανικός αεροσυμπιεστής |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπίεσμος αέρα με έλξη συσσωρευτή |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Εφαρμογή | Πίνακας 1 - Εφαρμογές για την προστασία των ζώων |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| όνομα | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΕΏΤΡΗΣΗΣ ΔΙΑΤΡΗΣΕΩΝ ΒΡΑΧΟΥ |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα εξόρυξης, άνθρακα, μεταλλεύμα, νερό καλά |
| Χαρακτηριστικό | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφρύ βάρος υψηλής απόδοσης γεώτρησης |
| Διάμετρος γεώτρησης | 5080mm |
| Όνομα προϊόντος | Βιδωτός αεροσυμπιεστής, Μηχανή συμπιεστή αέρα |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Ονομαστική ισχύς | 153 KW |
| Ωριαία ταχύτητα | 2000/1400 σ.α.λ |
| Δυνατότητα δεξαμενών πετρελαίου-αερίου | 30L |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης γεώτρησης νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Μηχανή | Μηχανή diesel |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπίεστος αέρα μικρού βιδώματος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη | 41 kW |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ονομασία | Ηλιακός οδηγός σωρών |
| Σχήμα | SRP536 |
| Γωνία περιστροφής | 360 μοίρες |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Οδηγός σωρός, μηχανή οδηγού σωρού, οδηγός ηλιακού σωρού |
|---|---|
| Ονομασία | Φωτοβολταϊκός οδηγός, υδραυλικός οδηγός. |
| Εφαρμογή | Ηλιακή Φωτοβολταϊκή Μηχανική Κατασκευή, Κατασκευή Ιδρύματος |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης γεώτρησης νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 16.2kw |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | Μηχανή γεώτρησης γεώτρησης νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 76 kw |
| Μηχανή | Yunnei |