| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή οδήγησης σωλήνων, υδραυλική οδήγηση σωλήνων |
|---|---|
| Ονομασία | Οδηγός Ηλιακών Σκελετών, Οδηγός Γης Σκελετών, Εγκαταστάσεις Σκελετών |
| Εφαρμογή | Ηλιακή Φωτοβολταϊκή Μηχανική, Κατασκευή Σιδηροδρόμων |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή οδήγησης σωρός, Ηλιακός οδηγητής σωρού, Υδραυλικός οδηγητής σωρού |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακή Φωτοβολταϊκή Μηχανική Κατασκευή, Κατασκευή Ιδρύματος |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Σχήμα | SRP260 |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Drilling Rig Machine |
| Power(w) | 73KW |
| Engine | Yunnei |
| Power type | Diesel |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Engine | Yunnei |
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Power type | Diesel |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Power(w) | 85KW |
| Engine | Yunnei |
| Warranty | 1 Year |
| Usage | Water Well |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power(w) | 85KW |
| Engine | Yunnei |
| Drilling depth | 400m |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drill Rig |
| Power type | Diesel |
| Power(w) | 60KW |
| Engine | Yuchai |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 60KW |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Engine | Yuchai |
| Drilling depth | 200m |
| Drilling diameter | 140-305mm |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 68KW |
| Power type | Diesel |