| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, ανταγωνιστική τιμή |
| Εφαρμογή | Ορυχείο, πηγάδι νερού, κατασκευές, κλπ. |
| Δύναμη κινητήρα | 162kw |
| Όνομα προϊόντος | Tricone κομμάτι τρυπανιών |
|---|---|
| Τύπος | Κομμάτι τρυπανιών |
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Ονομα | tricone κομμάτι κυλίνδρων |
| Χρήση | Καλά γεώτρηση, εξόρυξη μεταλλεύματος, πετρέλαιο, εξόρυξη άνθρακα / PCD εμποτισμένο διαμαντένιο εξερε |
| Όνομα προϊόντος | Tricone κομμάτι τρυπανιών |
|---|---|
| Τύπος | Κομμάτι τρυπανιών |
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Ονομα | tricone κομμάτι κυλίνδρων |
| Χρήση | Καλά γεώτρηση, εξόρυξη μεταλλεύματος, πετρέλαιο, εξόρυξη άνθρακα / PCD εμποτισμένο διαμαντένιο εξερε |
| Όνομα προϊόντος | Tricone κομμάτι τρυπανιών |
|---|---|
| Τύπος | Κομμάτι τρυπανιών |
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Ονομα | tricone κομμάτι κυλίνδρων |
| Χρήση | Καλά γεώτρηση, εξόρυξη μεταλλεύματος, πετρέλαιο, εξόρυξη άνθρακα / PCD εμποτισμένο διαμαντένιο εξερε |
| Όνομα προϊόντος | Tricone κομμάτι τρυπανιών |
|---|---|
| Τύπος | Κομμάτι τρυπανιών |
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Ονομα | tricone κομμάτι κυλίνδρων |
| Χρήση | Καλά γεώτρηση, εξόρυξη μεταλλεύματος, πετρέλαιο, εξόρυξη άνθρακα / PCD εμποτισμένο διαμαντένιο εξερε |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 168 kw (2200 r/min) |
| Βάθος διάτρησης | Max.150m |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194kw |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |