| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
|---|---|
| τρυπάνι | τρυπάνι |
| Όνομα προϊόντος | Σφυροτρυπάνι DTH |
| Σχήμα κουμπιού | Σφαιρικός/βαλλιστικός/παραβολικός/αιχμηρός/falt κουμπιά |
| Λίγο πρόσωπο | Κεντρική πτώση/επίπεδα/κυρτά/κοίλα/διπλά κομμάτια προσώπου μετρητών |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 90300mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Yuchai/Weichai/ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 90300mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Yuchai/Weichai/ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 203-500 χιλιοστά |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 90300mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Yuchai/Weichai/ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 90300mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Yuchai/Weichai/ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 203-500 χιλιοστά |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Όνομα Προϊόντος | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| Δύναμη (w) | 3.7kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 30 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90-254 mm |
| Όνομα Προϊόντος | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| ισχύς (w) | 3.8KW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 20-30μ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 50-115 mm |