| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
|---|---|
| Ονομασία | Αεροπορικά σφυρί |
| Μέση κατανάλωση αέρα | ≤ 28 L/S |
| Εργασιακή πίεση | 00,50-0,63 Mpa |
| Συχνότητα κρούσης | ≥ 16 Hz |
| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Δύναμη κινητήρα | 194kw |
| Δυναμικότητα | 20m3/min |
| Εργασιακή πίεση | 20 bar |
| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Δύναμη κινητήρα | 194kw |
| Δυναμικότητα | 18m3/λεπτό |
| Εργασιακή πίεση | 17Bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Εφαρμογή | Ορυχείο, άνθρακα, μετάλλιο |
| Δυνατότητα | 5 m³/λεπτό-31 m³/λεπτό |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Εργασιακή πίεση | 25 Μπαρ |
| Αεροπορικός τέρμα | Δύο σταδίων συμπιεστή |
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
|---|---|
| τρυπάνι | τρυπάνι |
| Όνομα προϊόντος | Σφυροτρυπάνι DTH |
| Σχήμα κουμπιού | Σφαιρικός/βαλλιστικός/παραβολικός/αιχμηρός/falt κουμπιά |
| Λίγο πρόσωπο | Κεντρική πτώση/επίπεδα/κυρτά/κοίλα/διπλά κομμάτια προσώπου μετρητών |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πετρώματος |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπανισμού πετρώματος με βενζίνη |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 6 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 42MM |
| Εφαρμογή | Ορυχείο,τρύπα εκτόξευσης, οικοδομικές εργασίες |
| Όνομα Προϊόντος | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σπάσιμο σκυροδέματος, άνθρακα, |
| Διάρκεια | 580 χιλιοστά |
| Εργασιακή πίεση | 00,40-0,63 Mpa |
| Λέξη-κλειδί | Σφυρί διακόπτη αέρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 41 kW |
| Μάρκα κινητήρα | XICHAI |
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
|---|---|
| τρυπάνι | τρυπάνι |
| Όνομα προϊόντος | Σφυροτρυπάνι DTH |
| Σχήμα κουμπιού | Σφαιρικός/βαλλιστικός/παραβολικός/αιχμηρός/falt κουμπιά |
| Λίγο πρόσωπο | Κεντρική πτώση/επίπεδα/κυρτά/κοίλα/διπλά κομμάτια προσώπου μετρητών |