| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφική μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 153 KW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 1400 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 20 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Όνομα προϊόντος | ράβδος τρυπανιού,T38 T45 T51 R25 R32 τύποι σπειρώματος σωλήνα τρυπανιού εξόρυξης ράβδος τρυπανιού τι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Εφαρμογή | Ορυχεία άνθρακα, γεωτρήσεις ορυκτών, κατασκευές, γεωτρήσεις πέτρας |
| Τύπος νήματος | R22, R25, R28, R32, R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Διοδηγός σωρός, Ηλιακός οδηγός σωρού, Μηχανή οδηγός σωρού |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |