| Όνομα προϊόντος | Βιδωτός αεροσυμπιεστής, Μηχανή συμπιεστή αέρα |
|---|---|
| Ονομα | Βιδωτός αεροσυμπιεστής Diesel |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Ισχύς κινητήρα | 41 KW |
| Μάρκα κινητήρα | Xichai |
| Όνομα προϊόντος | Βιδωτός αεροσυμπιεστής, Μηχανή συμπιεστή αέρα |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Ονομαστική ισχύς | 153 KW |
| Ωριαία ταχύτητα | 2000/1400 σ.α.λ |
| Δυνατότητα δεξαμενών πετρελαίου-αερίου | 30L |
| Όνομα προϊόντος | Βιδωτός αεροσυμπιεστής, Μηχανή συμπιεστή αέρα |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Ονομαστική ισχύς | 153 KW |
| Ωριαία ταχύτητα | 2000/1400 σ.α.λ |
| Δυνατότητα δεξαμενών πετρελαίου-αερίου | 30L |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 00,55 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 4KW/5HP |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 00,7 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 5.5KW/7.5HP |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 00,7 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 5.5KW/7.5HP |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 00,7 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 5.5KW/7.5HP |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 20,65 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 15kw/20hp |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 20,65 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 15kw/20hp |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 20,65 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 15kw/20hp |