| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφική μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 110 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 15 μέτρα |
| Product name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 60KW |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεώτρησης,Εγκαταστάσεις γεώτρησης πυρήνα,Εγκαταστάσεις γεώτρησης αντίστροφης κυκλοφορί |
| Χρήση | Ανθρακωρυχείο, πηγάδι νερού. |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 75 kW |
| Όνομα Προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 300500m |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 168 kw (2200 r/min) |
| Βάθος διάτρησης | Max.150m |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | εξοπλισμός φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη (W) | 91 KW |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power type | Diesel |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Τοποθετημένη ρυμουλκό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Μηχανή | Μηχανή diesel |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεις υδροπηγών, Μηχανή γεωτρήσεις υδροπηγών Crawler |
|---|---|
| Ονομασία | Εξοπλισμός γεωτρήσεις πηγών νερού, Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| Εφαρμογή | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, γεωργικά φρεάτια άρδευσης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |