| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Χρήση | Μετάλλευμα |
| Σωλήνας τρυπανιών Dia | 64/76mm |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3m |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Μηχανή | Yuchai |
| Περιστραφείτε την ταχύτητα | 0-140r/min |
| Δύναμη ανύψωσης | 25KN |
| Πίεση εργασίας | 0.7-1.8Mpa |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Χρήση | Μετάλλευμα |
| Δύναμη (W) | 74KW |
| Βάθος διάτρυσης | 50m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90152mm |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| χρήση | Μετάλλευμα |
| Πίεση εργασίας (φραγμός) | 1.0-2.0Mpa |
| Κατανάλωση αέρα | 11-21m3/min |
| Τύπος δύναμης | Diesel, μηχανή αέρα |
| Πίεση εργασίας (φραγμός) | 1.0-2.0Mpa |
|---|---|
| Κατανάλωση αέρα | 11-21m3/min |
| Βάθος διάτρυσης | 50m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90152mm |
| Περιστραφείτε την ταχύτητα | 0-160r/min |
| Περιστραφείτε την ταχύτητα | 0-160r/min |
|---|---|
| Δύναμη ανύψωσης | 50KN |
| Περιστροφική ροπή (Max) | 5500N.m |
| Πίεση εργασίας (φραγμός) | 1.0-2.0Mpa |
| Κατανάλωση αέρα | 11-21m3/min |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Περιστροφική ροπή | 7000N.m |
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Όνομα προϊόντων | Μηχάνημα διάτρησης |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Βάθος διάτρυσης | 10m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90400mm |
| Κινητικότητα | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο. | 5000N.M |
| Δύναμη ανύψωσης | 35KN |
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο) | 500N.m |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Κατανάλωση αέρα | 15~17 m3/min |
| Πίεση εργασίας | 1.0-1.7Mpa |