| Όνομα προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| λέξη-κλειδί | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Οδηγός σωρός, μηχανή οδηγού σωρού, οδηγός μικρού σωρού. |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλικός οδηγός σωρός, εξοπλισμός οδήγησης σωρού, οδηγός σωρού με σφυρί δονήματος |
| Εφαρμογή | Εγκατάσταση σιδηροδρομικών σιδηροδρόμων, κατασκευή μηχανικών θεμελιωμάτων. |
| Πλεονεκτήματα | Γρήγορη ταχύτητα οδήγησης στο σωρό, υψηλή απόδοση γεώτρησης |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση, υδραυλική ρύθμιση, ανταγωνιστική τιμή |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, πολυλειτουργία, ανταγωνιστική τιμή |
| Κατηγορία ισχύος1 | 110 kW ((6 κυλίνδρες) |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή για τον οδηγό σωρός, οδηγό σωρού, οδηγό σωρού |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλικός οδηγός σωρός, εξοπλισμός οδήγησης σωρού |
| Εφαρμογή | Κατασκευή Ιδρύματος Μηχανικής |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα της γεώτρησης, υδραυλική ρύθμιση, υψηλή απόδοση |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 10M |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ονομασία | Ηλιακός οδηγός σωρών |
| Σχήμα | SRP536 |
| Γωνία περιστροφής | 360 μοίρες |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή οδηγών σωρών |
|---|---|
| Ονομασία | Οδηγός βίδες, Φωτοβολταϊκός οδηγός. |
| Γωνία περιστροφής | 360 μοίρες. |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα ντίζελ | 70KW |