| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Εφαρμογή | Ορυχείο, πηγάδι νερού |
| Δύναμη κινητήρα | 194kw |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου | 360L |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Δύναμη κινητήρα | 194kw |
| Air consumption | 17m³/min |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πετρώματος |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπανισμού πετρώματος με βενζίνη |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 6 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 42MM |
| Εφαρμογή | Ορυχείο,τρύπα εκτόξευσης, οικοδομικές εργασίες |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πετρώματος |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπανισμού πετρώματος με βενζίνη |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 6 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 42MM |
| Εφαρμογή | Ορυχείο,τρύπα εκτόξευσης, οικοδομικές εργασίες |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πετρώματος |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπανισμού πετρώματος με βενζίνη |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 6 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 42MM |
| Εφαρμογή | Ορυχείο,τρύπα εκτόξευσης, οικοδομικές εργασίες |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπίεστος αέρα μικρού βιδώματος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη | 41 kW |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπίεστος αέρα μικρού βιδώματος |
| Τύπος | Γύρισμα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου | 75L |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 110 kW |
| Εργασιακή πίεση | 10bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Και η δύο ψύξη αέρος/ύδατος διαθέσιμη |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, ανταγωνιστική τιμή |
| Εφαρμογή | Βρύση νερού, εκρήξεις ορυχείων. |
| Μάρκα κινητήρα | YUCHAI |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Και η δύο ψύξη αέρος/ύδατος διαθέσιμη |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, ανταγωνιστική τιμή |
| Εφαρμογή | Βρύση νερού, εκρήξεις ορυχείων. |
| Μάρκα κινητήρα | YUCHAI |