| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Φορητό αντλιακό τρυπάνι |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-42 mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, γεωτρήσεις, μεταλλουργία, άνθρακα, σιδηροδρομικές μεταφορές |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Φορητό αντλιακό τρυπάνι |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-42 mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, γεωτρήσεις, μεταλλουργία, άνθρακα, σιδηροδρομικές μεταφορές |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Φορητό αντλιακό τρυπάνι |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-42 mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, γεωτρήσεις, μεταλλουργία, άνθρακα, σιδηροδρομικές μεταφορές |
| Ονομασία προϊόντος | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
|---|---|
| Ονομασία | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 122 kW/142 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 45-102mm, 45-64mm |
| Ονομασία προϊόντος | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
|---|---|
| Ονομασία | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 122 kW/142 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 45-102mm, 45-64mm |
| Ονομασία προϊόντος | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
|---|---|
| Ονομασία | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 122 kW/142 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 45-102mm, 45-64mm |
| Όνομα προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| λέξη-κλειδί | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Όνομα προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| λέξη-κλειδί | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα πηγή νερού |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Αεροσυμπιεστής υψηλών βιδών |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |