| Ονομασία προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης δειγματοληψίας εδάφους |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεωνυψηλή απόδοση, ασύρματο τηλεχειριστήριο |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία | Πυρηνική συσκευή για τη λήψη δειγμάτων εδάφους για το περιβάλλον |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, ασύρματο τηλεχειριστήριο |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, ασύρματο τηλεχειριστήριο |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρονική συσκευή γεωτρικής πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Φορητή συσκευή τρυπανισμού πυρήνα, Μηχανή τρυπανισμού πυρήνα |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βαθμό γεώτρησης | 400m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Ονομασία προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Ροταριακή συσκευή γεωτρήσεις πυρήνα, συσκευή γεωτρήσεις σήραγγας |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βαθμό γεώτρησης | 400m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Ονομασία προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Ηχητική συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη ((W) | 160kW |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Ηχητική τρύπα, τρύπα τρυπών, τρύπα πυρήνα |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη ((W) | 160kW |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Ηχητική τρύπα, τρύπα τρυπών, τρύπα πυρήνα |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη ((W) | 160kW |
| Ονομασία προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία | Τεχνική μονάδα γεωτρήσεις έρευνας εδάφους, Τεχνική μονάδα γεωτρήσεις δειγματοληψίας πυρήνα |
| Ειδικότητα | Ασύρματο τηλεχειριστήριο, υψηλή απόδοση γεώτρησης, φορητό |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία | Τεχνική εξέταση εδάφους,Τεχνική εξέταση πυρήνα,Τεχνική εξέταση πυρήνα |
| Ειδικότητα | Ασύρματο τηλεχειριστήριο, υψηλή απόδοση γεώτρησης, φορητό |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |