| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Σωλήνας τρυπανιών Dia | 76mm |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3M |
| Μηχανή | Yuchai |
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης γεώτρησης νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 16.2kw |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Μηχανή | Yuchai |
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Βάρος | 4500KG |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Χρήση | Μετάλλευμα |
| Σωλήνας τρυπανιών Dia | 64/76mm |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3m |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Περιστραφείτε την ταχύτητα | 0-160r/min |
|---|---|
| Δύναμη ανύψωσης | 50KN |
| Περιστροφική ροπή (Max) | 5500N.m |
| Πίεση εργασίας (φραγμός) | 1.0-2.0Mpa |
| Κατανάλωση αέρα | 11-21m3/min |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 194kw |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα | Μηχανή διατρήσεων τρυπών φυσήματος |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία | τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός φρεατίων νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Μηχανή | Μηχανή diesel |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Τοποθετημένη ρυμουλκό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Μηχανή | Μηχανή diesel |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Τοποθετημένη ρυμουλκό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Μηχανή | Μηχανή diesel |
| Ονομασία | Τοποθετημένη ρυμουλκό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Μηχανή | Μηχανή diesel |