| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή τρυπείας DTH, Μηχανή τρυπείας DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεις,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεις |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 206kw |
| Ονομασία προϊόντος | Πυρηνικό εξοπλισμό γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεώτρησης με κυψέλη, εγκαταστάσεις γεώτρησης γεώτρησης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 206kw |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90138mm |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90138mm |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Βάρος | 4500kg |
| Διάσταση (η) | 5500*2050*2200mm |
| Δύναμη (w) | 37KW |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Βάρος | 4500kg |
| Διάσταση (η) | 5500*2050*2200mm |
| Δύναμη (w) | 37KW |
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων μικρών πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης γεώτρησης νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Μηχανή | Μηχανή diesel |