| Ονομασία του προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Ονομασία | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| κινητήρα | Γιουτσάι |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 60 kW |
| Όνομα προϊόντος | Top Hammer Drilling Rig, Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Ονομασία | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| κινητήρα | Γιουτσάι |
| Ονομασία του προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Ονομασία | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| κινητήρα | Γιουτσάι |
| Όνομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων του /water μηχανών |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| ΜΗΧΑΝΗ | Μηχανή diesel |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
| Μηχανή | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 300μ |
| Όνομα προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Όνομα προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |