| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 300μ |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 300μ |
| Όνομα προϊόντος | Top Hammer Drilling Rig, Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Εφαρμογή | Μεταλλεία, λατομείο, τρύπα φυσήματος διατρήσεων, μεταλλεία και κατασκευή |
| Κατανάλωση αέρα 14-35m3/min | 14-35m3/min |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| Τύπος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
| Χρήση | Ανθρακωρυχείο, πηγάδι νερού. |
| Εφαρμογή | Μηχανή εκτόξευσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Διάμετρος τρυπανιών | 60-80mm |
| Βάθος διάτρυσης | 15μ |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 58kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 500 εκατομμύρια |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρικής πυρήνα,υδραυλική γεωτρική πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Γεωλογική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Βαθμό γεώτρησης | 700m |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Τύπος δύναμης | Ηλεκτρικό |
| Δύναμη κινητήρα | 11kw |
| Ονομασία προϊόντος | dth μηχανή διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, λατομεία, εργοτάξια κατασκευής, κατασκευή θεμελιωδών ορυχείων |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115-178 χιλιοστά |