| Όνομα προϊόντος | Βιδωτός αεροσυμπιεστής, Μηχανή συμπιεστή αέρα |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Ονομαστική ισχύς | 153 KW |
| Ωριαία ταχύτητα | 2000/1400 σ.α.λ |
| Δυνατότητα δεξαμενών πετρελαίου-αερίου | 30L |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Εργασιακή πίεση | 25 Μπαρ |
| Αεροπορικός τέρμα | Δύο σταδίων συμπιεστή |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Εργασιακή πίεση | 25 Μπαρ |
| Αεροπορικός τέρμα | Δύο σταδίων συμπιεστή |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Εφαρμογή | Ορυχείο, άνθρακα, μετάλλιο |
| Δυνατότητα | 5 m³/λεπτό-31 m³/λεπτό |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Εφαρμογή | Ορυχείο, άνθρακα, μετάλλιο |
| Δυνατότητα | 5 m³/λεπτό-31 m³/λεπτό |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Εφαρμογή | Ορυχείο, άνθρακα, μετάλλιο |
| Δυνατότητα | 5 m³/λεπτό-31 m³/λεπτό |