| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 76 kw |
| Μηχανή | Yunnei |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | εξοπλισμός φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 91 KW |
| Μηχανή | Yuchai |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, τρυπώντας με τρυπάνι καλά εξοπλισμός |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 82 KW |
| Βάθος διάτρυσης | 260m |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη (W) | 73KW |
| Βάθος διάτρυσης | 200m |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Drilling Rig Machine |
| Power(w) | 73KW |
| Engine | Yunnei |
| Power type | Diesel |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 68KW |
| Όνομα Προϊόντος | Εγκατασκευή γεωτρήσεις με σάκο |
|---|---|
| Δύναμη (w) | 3.7kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 30 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90-254 mm |
| Όνομα προϊόντος | Top Hammer Drilling Rig, Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Όνομα | Καλά τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός νερού |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη (W) | 91 KW |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drill Rig |
| Power type | Diesel |
| Power(w) | 60KW |
| Engine | Yuchai |