| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 60 kW |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 13 μ. |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 13 μ. |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| εφαρμογή | Μηχανική Κατασκευή, Θεμέλιο Σωρών, Διάτρηση Βλαστολών, Κατασκευαστικά Έργα, Έργο Εξόρυξης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 15μ |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 206kw |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα | υδραυλική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Ονομασία | Μηχανή διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| Δύναμη ((W) | 118 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Τεχνική τρύπα, υδραυλική τρύπα, |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων DTH, εξοπλισμός εξορυκτικής γεωτρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 206kw |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 206kw |
| Βάθος διάτρυσης | Max.30m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115152mm |
| Περιστραφείτε την ταχύτητα | 0-160r/min |
|---|---|
| Δύναμη ανύψωσης | 50KN |
| Περιστροφική ροπή (Max) | 5500N.m |
| Πίεση εργασίας (φραγμός) | 1.0-2.0Mpa |
| Κατανάλωση αέρα | 11-21m3/min |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
| Engine | Diesel Power |
| Power type | Diesel |