| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 194kw |
| Βάθος διάτρυσης | Max.30m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90138mm |
| Product name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Hydraulic Water Well Drill Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 60KW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 70KW |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| εφαρμογή | Μηχανική Κατασκευή, Θεμέλιο Σωρών, Διάτρηση Βλαστολών, Κατασκευαστικά Έργα, Έργο Εξόρυξης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 15μ |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Εξοπλισμός εξέδρας βαθιάς γεώτρησης |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Ονομασία | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| κινητήρα | Γιουτσάι |
| Πίεση εργασίας (φραγμός) | 1.0-2.0Mpa |
|---|---|
| Κατανάλωση αέρα | 11-21m3/min |
| Βάθος διάτρυσης | 50m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90152mm |
| Περιστραφείτε την ταχύτητα | 0-160r/min |
| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφική μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 110 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 15 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφική μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 110 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 15 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Ρήψη Ri |
|---|---|
| Ονομασία | Top Hammer Drilling Rig |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 194kw |
| Δύναμη ανύψωσης | 21KN |