| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Συσκευές γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Εφαρμογή | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, γεωργικά φρεάτια άρδευσης |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115150mm |
| Βάθος διάτρυσης | 30m |
| Όνομα προϊόντων | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 203-500 χιλιοστά |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Εξοπλισμός γεωτρήσεις πηγών νερού, σκάφος γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Εφαρμογή | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, γεωργικά φρεάτια άρδευσης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεις υδροπηγών, Μηχανή γεωτρήσεις υδροπηγών Crawler |
|---|---|
| Ονομασία | Εξοπλισμός γεωτρήσεις πηγών νερού, Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Εφαρμογή | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, γεωργικά φρεάτια άρδευσης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων υδάτινων πηγών, πηγάδια γεωργικής άρδευσης |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις υδραυλικών πηγών,Υδραυλική γεωτρήσεις υδραυλικών πηγών |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | Μηχανές ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις υδραυλικών πηγών,Υδραυλική γεωτρήσεις υδραυλικών πηγών |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | Μηχανές ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 13m |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194 KW |
| Βάθος διάτρησης | Max.30m |