| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Βάρος | 6500 κιλά |
| Μέγεθος (L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκατάσταση γεωτρήσεις DTH, ολοκληρωμένο εξοπλισμό γεωτρήσεις |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπαντικής μηχανής DTH |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 206kw |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Εφαρμογή | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, κινητό γεωτρύπανο, γεώτρηση πηγάδι |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 82 KW |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Competitive Price |
| Power type | Diesel |
| Όνομα προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, Μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεωτρήσεων γεωτρήσεων προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Εφαρμογή | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, γεωργικά φρεάτια άρδευσης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη | 206kw |
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι λατομείο μεταλλείας βράχου τρυπώντας, διάτρηση τρυπών ανατίναξης |
| τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Σωλήνας τρυπανιών Dia | 76mm |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3m |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Ονομασία προϊόντος | dth μηχανή διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, λατομεία, εργοτάξια κατασκευής, κατασκευή θεμελιωδών ορυχείων |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115-178 χιλιοστά |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατασκευή γεωτρήσεις με σάκο |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Κινητήρας | 335 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-235 χιλιοστά |
| Βάθος Διάτρησης | 36m |