| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεις υδροπηγών, Μηχανή γεωτρήσεις υδροπηγών Crawler |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
| Εφαρμογή | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, γεωργικά φρεάτια άρδευσης |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Εφαρμογή | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, κινητό γεωτρύπανο, γεώτρηση πηγάδι |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 82 KW |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yunnei |
| Δύναμη (W) | 60kw |
| Η κινητικότητα | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο. | 5000N.M |
| Δύναμη ανύψωσης | 35kn |
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο) | 500N.m |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, καλά τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη (W) | 73KW |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Βάρος | 4500kg |
| Διάσταση (η) | 5500*2050*2200mm |
| Δύναμη (w) | 37KW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 60 kW |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 60 kW |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία | Πυρηνική συσκευή γεωτρήσεων για το περιβάλλον |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, ασύρματο τηλεχειριστήριο |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Όνομα Προϊόντος | Εγκατασκευή γεωτρήσεις με σάκο |
|---|---|
| Δύναμη (w) | 3.7kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 30 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90-254 mm |