| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
|---|---|
| τρυπάνι | τρυπάνι |
| Όνομα προϊόντος | Σφυροτρυπάνι DTH |
| Σχήμα κουμπιού | Σφαιρικός/βαλλιστικός/παραβολικός/αιχμηρός/falt κουμπιά |
| Λίγο πρόσωπο | Κεντρική πτώση/επίπεδα/κυρτά/κοίλα/διπλά κομμάτια προσώπου μετρητών |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, τρυπώντας με τρυπάνι καλά εξοπλισμός |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 82 KW |
| Βάθος διάτρυσης | 260m |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 92KW |
| Βάθος διάτρυσης | 300M |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 140350mm |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power(w) | 85KW |
| Engine | Yunnei |
| Drilling depth | 400m |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Power(w) | 70KW |
| Engine | Yuchai |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Δύναμη (w) | 91 KW |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-325 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεώτρησης,Εγκαταστάσεις γεώτρησης πυρήνα,Εγκαταστάσεις γεώτρησης αντίστροφης κυκλοφορί |
| Χρήση | Ανθρακωρυχείο, πηγάδι νερού. |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 75 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης πηγαδιών νερού, εξέδρα γεώτρησης πηγαδιών νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 153 KW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-325 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | εξέδρα γεώτρησης πηγαδιών νερού |
|---|---|
| Ονομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| ισχύς (w) | 70KW το /90KW το /132KW |
| Βάθος διάτρησης | 300μ |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Σωλήνας τρυπανιών Dia | 76mm |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3M |
| Μηχανή | Yuchai |
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |