| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| χρήση | Μετάλλευμα |
| Πίεση εργασίας (φραγμός) | 1.0-2.0Mpa |
| Κατανάλωση αέρα | 11-21m3/min |
| Τύπος δύναμης | Diesel, μηχανή αέρα |
| Πίεση εργασίας (φραγμός) | 1.0-2.0Mpa |
|---|---|
| Κατανάλωση αέρα | 11-21m3/min |
| Βάθος διάτρυσης | 50m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90152mm |
| Περιστραφείτε την ταχύτητα | 0-160r/min |
| Περιστραφείτε την ταχύτητα | 0-160r/min |
|---|---|
| Δύναμη ανύψωσης | 50KN |
| Περιστροφική ροπή (Max) | 5500N.m |
| Πίεση εργασίας (φραγμός) | 1.0-2.0Mpa |
| Κατανάλωση αέρα | 11-21m3/min |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Βάθος διάτρυσης | 10m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90400mm |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Κατανάλωση αέρα | 15~17 m3/min |
| Πίεση εργασίας | 1.0-1.7Mpa |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Βάθος διάτρυσης | 10m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90-400mm |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ενισχυτική δύναμη | YUCHAI |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 10 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ενισχυτική δύναμη | YUCHAI |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 10M |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90400mm |
| Όνομα Προϊόντος | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| Δύναμη (w) | 3.7kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 30 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90-254 mm |