| Όνομα προϊόντος | εξέδρα γεώτρησης πηγαδιών νερού |
|---|---|
| Ονομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| ισχύς (w) | 70KW το /90KW το /132KW |
| Βάθος διάτρησης | 300μ |
| Όνομα προϊόντος | εξέδρα γεώτρησης πηγαδιών νερού |
|---|---|
| Ονομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| ισχύς (w) | 70KW το /90KW το /132KW |
| Βάθος διάτρησης | 300μ |
| Όνομα προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Λέξη-κλειδί | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 263kw |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Power type | Diesel |
| Engine | Diesel Power |
| Power(w) | 85KW |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Power type | Diesel |
| Engine | Diesel Power |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης πυρήνα δειγματοληψίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Βαθμό γεώτρησης | 700m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
|---|---|
| Ονομασία | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων διαμαντιών |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Βαθμό γεώτρησης | 700m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρικής πυρήνα,υδραυλική γεωτρική πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Γεωλογική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Βαθμό γεώτρησης | 700m |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρικής πυρήνα,υδραυλική γεωτρική πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Γεωλογική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Βαθμό γεώτρησης | 700m |