| Όνομα προϊόντος | Tricone κομμάτι τρυπανιών |
|---|---|
| Τύπος | Κομμάτι τρυπανιών |
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Ονομα | tricone κομμάτι κυλίνδρων |
| Χρήση | Καλά γεώτρηση, εξόρυξη μεταλλεύματος, πετρέλαιο, εξόρυξη άνθρακα / PCD εμποτισμένο διαμαντένιο εξερε |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 70KW το /90KW το /132KW |
| Βάθος διάτρυσης | 300M |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 70KW το /90KW το /132KW |
| Βάθος διάτρυσης | 400m |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 132KW/165KW |
| Βάθος διάτρυσης | 500m |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων του /water μηχανών |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπών υδραγωγικών πηγών,Τρυπών υδραγωγικών πηγών Crawler |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Εφαρμογή | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, γεωργικά φρεάτια άρδευσης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, Μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεωτρήσεων γεωτρήσεων προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Εφαρμογή | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, γεωργικά φρεάτια άρδευσης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεις υδροπηγών, Μηχανή γεωτρήσεις υδροπηγών Crawler |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
| Εφαρμογή | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, γεωργικά φρεάτια άρδευσης |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 132KW/165KW |
| Βάθος διάτρυσης | 600m |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων του /water μηχανών |
|---|---|
| Ονομασία | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Τετάρτη | Μηχανή diesel - που οδηγείται |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Τετάρτη | Μηχανή diesel - που οδηγείται |
| Τύπος δύναμης | Diesel |