| Όνομα προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα, Μηχανή τρύπησης πυρήνα, εξοπλισμός τρύπησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομα | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις σήραγγας, υδραυλικές εγκαταστάσεις γεωτρήσεις πυρήνα |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία | Μηχανή διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| Δύναμη ((W) | 118 kW |
| Ονομασία | Μηχανή τρύπησης πηγών νερού,Υδραυλική συσκευή τρύπησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Πυρηνική συσκευή γεωτρήσεων υδροπηγών/πυρηνική συσκευή γεωτρήσεων υδροπηγών προς πώληση |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| Δύναμη ((W) | 118 kW |
| Ονομασία | Μηχανή τρύπησης πηγών νερού,Υδραυλική συσκευή τρύπησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων υδροπηγών/Εξοπλισμός γεωτρήσεων υδροπηγών |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| Δύναμη ((W) | 118 kW |
| Ονομασία | Μηχανή τρύπησης πηγών νερού, εξοπλισμός τρύπησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Δύναμη ((W) | 118 kW |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρύπησης πηγών νερού, εξοπλισμός τρύπησης πηγών νερού |
| Δύναμη (w) | 85 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 300 μέτρα |