| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρύπησης πηγών νερού, εξοπλισμός τρύπησης πηγών νερού |
| Δύναμη (w) | 85 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 300 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρύπησης πηγών νερού, εξοπλισμός τρύπησης πηγών νερού |
| Δύναμη (w) | 85 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 300 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Δύναμη (w) | 73KW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 68 kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 200 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 68 kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 200 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Δύναμη (w) | 91 KW |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-325 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Δύναμη (w) | 91 KW |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-325 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Δύναμη (w) | 91 KW |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-325 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Δύναμη (w) | 91 KW |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-325 χιλιοστά |