| Ονομασία προϊόντος | Σπρέιζερ σκυροδέματος, κατασκευή σήραγγας |
|---|---|
| Ονομασία | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη ηλεκτρικού κινητήρα 37/45KW ((υψηλό υψόμετρο) | 37/45KW ((Υψηλό υψόμετρο) |
| Δύναμη μηχανών diesel | 59KW |
| Μίν.Εξωτερική ακτίνα στροφής | 6200mm |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Διαμόρφωση | Μεταφορτωτές |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Τύπος | Γύρισμα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Διαμόρφωση | Μεταφορτωτές |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Τύπος | Γύρισμα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Διαμόρφωση | Μεταφορτωτές |
| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Τύπος | Γύρισμα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Διαμόρφωση | Μεταφορτωτές |
| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Τύπος | Γύρισμα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Διαμόρφωση | Μεταφορτωτές |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, ανταγωνιστική τιμή |
| Δύναμη κινητήρα | 221Kw |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Configuration | Stationary |
| Cooling method | Air or Water Cooled |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Product name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Motor power | 410KW |
| Power Source | Diesel |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Power Source | Diesel |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Εργασιακή πίεση | 25bar, 34bar |