| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Power Source | Diesel |
| Motor power | 410KW |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Product name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Name | Water Well Air Compressor Machine |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |